FOTOTAPETA Z WŁASNEGO ZDJĘCIA

Zwiedzałeś Nowy York? Zrobiłeś wyjątkowe zdjęcie na tle licznych drapaczy chmur? A może chciałbyś codziennie przechodzić zimowym wieczorem ulicami Katowic obok zbudowanego w stylu neogotyckim Kościoła Mariackiego? Fototapeta z własnego zdjęcia to ciekawy sposób na zachowanie wspomnień z wycieczki bądź podróży!


Stwarzamy Ci niepowtarzalną szansę na wykonanie fototapety z motywem z własnego zdjęcia bądź ilustracji! Inspiracją na udaną fototapetę może być wszystko, począwszy od wspomnień przywiezionych z Katowic czy Nowego York'u aż po te zdobyte z egzotycznych podróży! Z nami stworzysz nietuzinkowe wnętrze!Czytaj także:

FOTOTAPETY

Zaprojektuj własne wnętrze!
Oferujemy fototapety ścienne dostępne jako tapety flizelinowe.
27 milionów obrazów wysokiej jakości pozwoli zaprojektować w sposób niepowtarzalny salon, pokój dziecięcy, sypialnię czy też inne pomieszczenie. Fototapety miast tj. Katowice, Nowy York, czy też cudów natury – wybierz spośród szerokiej bazy ilustracji!

 

TAPETY

Tapety są znowu w modzie!
Już nie postrzega się ich jako materiał wykończeniowy. Ściany o jednolitej stylistyce i kilka pasów designerskiej tapety - oto pomysł na nowoczesne wnętrze i unikatowe wzornictwo! Tapety o niejednolitej fakturze we wzory, romby, groszki, vintage to idealne dopełnienie każdej aranżacji! Przekonaj się sam o możliwościach aranżacyjnych jakie stwarzają nasze tapety!

 

NA CZASIE CHEVRON

Z tym wzorem wnętrza są zawsze na topie!

Wzór chevron czyli zygzak lub wzór w literkę V pojawia się wciąż na nowych przedmiotach oraz wnętrzach nowoczesnych i retro, inspiracje nie mają końca.

Także i u do nas zawitał :)

 

CZAS NA ROLETY!

Lorem ipsum dolor sit amet,