FOTOTAPETY

Zabaw się w projektanta wnętrz!

Fototapety ścienne dostępne są jako tapety papierowe, flizelinowe oraz pod postacią samoprzylepną. Dysponujemy galerią ponad 27 milionów obrazów wysokiej jakości. Znajdziesz tu motywy klasyczne, podzielone na tematy np. podróże, kwiaty, zwierzęta i wiele, wiele innych.

Jeśli masz już pomysł możesz skorzystać z naszej wyszukiwarki, która pomoże ci znaleźć odpowiednią fototapetę do twojego pokoju.

Wszystkie tapety można dopasować do wymiarów własnej ściany, aby osiągnąć jak najlepszy efekt, istnieje również możliwość wybrania szerokości brytów do przyklejenia w zależności od umiejętności tapetowania, wszystko po to aby tapetowanie było przyjemnością :)

A teraz już tylko MIŁEGO TAPETOWANIA!

Zespół xwallCzytaj także:

TAPETY

Tapety są znowu w modzie!
Już nie postrzega się ich jako materiał wykończeniowy. Ściany o jednolitej stylistyce i kilka pasów designerskiej tapety - oto pomysł na nowoczesne wnętrze i unikatowe wzornictwo! Tapety o niejednolitej fakturze we wzory, romby, groszki, vintage to idealne dopełnienie każdej aranżacji! Przekonaj się sam o możliwościach aranżacyjnych jakie stwarzają nasze tapety!

 

FOTOTAPETA Z WŁASNEGO ZDJĘCIA

Zaprojektuj niepowtarzalną fototapetę z motywem z własnego zdjęcia lub ilustracji! Oferujemy profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego zlecenia! Zapewniamy wysokie standardy obsługi!

 

NA CZASIE CHEVRON

Z tym wzorem wnętrza są zawsze na topie!

Wzór chevron czyli zygzak lub wzór w literkę V pojawia się wciąż na nowych przedmiotach oraz wnętrzach nowoczesnych i retro, inspiracje nie mają końca.

Także i u do nas zawitał :)

 

CZAS NA ROLETY!

Lorem ipsum dolor sit amet,